Warning: Parameter 2 to MEC_skins::where() expected to be a reference, value given in /home/hrmuratercan/public_html/hracademy.com.tr/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287

Warning: Parameter 2 to MEC_skins::join() expected to be a reference, value given in /home/hrmuratercan/public_html/hracademy.com.tr/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287
Kurumsal Sorumluluk | Egitim Kocluk ve Danismanlik

Hakkımızda

Kurumsal Sorumluluk

Topluma Katkı Anlayışımız

 

Toplumumuz ve ülkemizle birlikte büyüyor, gelişiyoruz

 

Topluma duyduğu vefa borcunu ödemeyi ilke edinen HR Academy Türkiye, toplumsal sorumluluk projelerini eğitim, spor, kültür ve sanat alanlarında odaklıyor, bu alanların birer destekçisi olarak çalışıyor.

Eğitime sınırsız destek veren HR Academy Türkiye, yetenekli gençlerin eğitimi için burs imkânı sağlıyor.

Türkiye’ye değer katmayı görev edinen HR Academy Türkiye, kültürel ve sanatsal etkinlikleri destekliyor.

HR Academy Türkiye Platformu

Türkiye için değer yaratıyoruz

Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından biri olan HR Academy Türkiye, toplumdan aldığını yine toplumla paylaşmayı ilke edinerek gelişti. Kurumsal sosyal sorumluluk projelerinde eğitim, kültür, spor ve sanat alanlarına odaklanan HR Academy Türkiye, bir yandan ülke için değer yaratarak büyümesini sürdürürken; bir yandan da devletin kaynaklarının yeterli olmadığı alanlarda topluma katkıda bulunmayı görev kabul etti.

Eğitime Destek

Eğitime destek, gelecek nesillere katkı…

HR Academy Türkiye Platformu eğitime destek vizyonunu başarıyla sürdürmektedir; 2016 yılından başlayarak eğitim alanında topluma değer katıyor.

HR Academy Türkiye amacı okulların eksiklerinin tamamlanmasının yanı sıra; okulların bakım-onarım işleri, laboratuvar yapımı, kütüphanelere kitap alımı, okulların son dönem teknoloji ile donatılması gibi önemli ihtiyaçlarının karşılanması için düzenli olarak destek vermek.

Kadının Güçlendirilmesi

Güçlü kadın güçlü Türkiye

Kadınların iş yaşamına katılımının Türkiye’nin kalkınma sürecinin vazgeçilmez bir parçası olduğuna inanan HR Academy Türkiye, Türkiye’nin en köklü insan odaklı eğitim ve danışmanlık şirketlerinden biri olarak çözümün bir parçası olmak için çalışıyor.

HR Academy Türkiye, Türkiye’nin en temel sosyal sorunlarından biri olan toplumsal eşitlik konusunda sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmeye devam ediyor.